My Vám vysvetlíme výhody nakupovania áut s Pemak, s.r.o.
Vysvetlíme Vám ako postupujeme pri výbere a kúpe Vášho nového auta, jeho financovaní a vlastnenia, servisných partnerov a následného predaja Vášho ojazdeného auta.
Nájdite si čas na vybranie toho správneho auta na našich stránkách.Výber správneho auta je najťažšou fázou v procese vlastnenia auta.

  • Pemak, s.r.o. Vám ponúka svoje služby a po celú dobu od výbera auta, cez užívanie až po následný predaj ojazdeného auta a kúpy nového auta. Po celú dobu tohto procesu sme Vám k dispozícii.

    Dáme Vám tie najlepšie rady a tých našich najlepších sprievodcov - agentov počas celého procesu. My Vám ponúkame nestranné a praktické rady, finančné bylíky a poradenstvo pri kúpe a užívaní auta /v celom procese užívania auta/.

    Filozofiou Pemak, s.r.o. je zadovážiť presne to, čo si zákazník vybral, ale tým nemyslíme to že zákazníka necháme vybrať to čo chce, ale spoločnými konzultáciami vyberieme spoločne to, čo zákazník potrebuje.


  • Pemak, s.r.o. s Vami prekonzultuje a poradí výber správnej poisťovne pre Vaše auto / ale hlavne pre Vašu peňaženku/, nielen z pohľadu ceny poistenia, ale aj z pohľadu rýchlosti a výšky úhrady poistnej udalosti.

  • Pemak, s.r.o. Vám taktiež ponúka na cestu prihlásenie na Dopravnom inšpektoráte, vybavenie auta diaľničnou známkou, všetky poplatky a dane za auto, servisný balík, prepravu Vášho auta od dealera k Vašim dverám, záručný a pozáročný servis, asistenčné služby po celú dobu, ....

  • Pemak, s.r.o. je Vašim partnerom a priateľom v každom procese a v kašdom čase. Nám stačí len raz zavolať a Váš problém vyriešime a odbremeníme Vás. Sme stále pri Vás a na Vašej strane. My nie sme zaťažení / na rozdiel od autosalónov a autoservisov/ na konkrétnu značku, alebo autoservis a preto Vám vieme nestranne poradiť.

  • Pemak, s.r.o. vybaví akúkoľvek Vašu požiadavku v zmysle platných právnych predpisov SR a všetky služby spojené s kúpou a užívaním auta.